Novú írsku pobočku otvoril Minister práce, podnikania a inovácií Richard Bruton

Spoločnosť Bibby Financial Services Írsko (BFSI ) uviedla 29. apríla 2014 na trh nový produkt na ochranu pred vznikom nedobytných pohľadávok počas oficiálneho otvorenia novej írskej pobočky Richardom Brutonom, írskym Ministrom práce, podnikania a inovácií. Produkt Ochrana nedobytných pohľadávok, rovnako ako ostatné finančné produkty BFS, majú jedinečnú pozíciu na podporu malých a stredných podnikov, ktoré boli príliš závislé na financujúcich bankách a trpia nedostatočným prístupom k financiám.

"Myslíme inak ako banky"

Momentálne sa nezdá , že by banky mali schopnosť plniť malým a stredným podnikom úverové požiadavky v dohľadnej budúcnosti. Ronan Horgan, generálny riaditeľ BFSI poznamenal: „Myslíme inak ako banky. Malé a stredné podniky financujeme prostredníctvom diskontovania faktúr a produktov na financovanie faktúr, pretože malé a stredné podniky majú problémy s  cash flow.“ BFS ponúka zaujímavú alternatívu k financovaniu malých a stredných podnikov , ktorá im umožní rast.

Pozrite si video z otvorenia pobočky, ktorého sa okrem ministra Richarda Brutona zúčastnili aj rôzni zástupcovia malých a stredných podnikov a iných záujmových skupín.

Video z otvorenia novej írskej pobočky

 

Posted by on 30 apríla 2014.