Bibby hlavným partnerom Britských dní

BCC_SK

Spoločnosť Bibby Financial Services, a.s. sa v roku 2016 stala hlavným partnerom Britských dní po Českých mestách. Prvá zo série prednášok na podporu SME sa konala 27. januára v Pardubiciach.

"V minulom roku boli Britské dni pre našu spoločnosť veľmi prínosné, pretože sme zase o krok ďalej v šírení povedomia medzi firmami o prevádzkovom financovaní prostredníctvom factoringu. V tomto roku by sme chceli úspešnú sériu podporovať ešte na vyššej úrovni, teda ako hlavný partner ", hovorí Petr Pištěk, Obchodný riaditeľ Bibby Financial Services, a.s.

Akcia je zameraná na podporu malých a stredných podnikov z regiónu v rozvoji ich podnikania a to formou prezentácií, diskusií alebo iných praktických príspevkov z podnikateľskej sféry. Cieľom je aj predstavenie Veľkej Británie ako poprednej ekonomiky v Európe, s vynikajúcimi podmienkami pre podnikanie a poradiť firmám, ako možno vo Veľkej Británii investovať a aké príležitosti tento trh ponúka.

Taktiež na Slovensku organizuje Britská komora niekoľko akcií. Jednou z nich je napríklad The British-Slovak SME FORUM zamerané na výstavbu.

Viac informácií nájdete na stránkach Britskej komory. http://www.britcham.sk/

Posted by on 23 februára 2016.