31. miesto v rebríčku Sunday Times "Best Companies"

TOP100

Bibby Financial Services poskočila v ankete "Top 100 companies to work for" o 19 priečok na 31. miesto. V prestížnom rebríčku sme sa umiestnili už po piaty krát.

S obratom viac ako 26 miliárd libier je Bibby Financial Services najväčšou nezávislou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové financovanie MSP. Zamestnáva viac ako 1260 osôb v 14 krajinách sveta.

Global Chief Executive Bibby Financial Services, David Postings, v poznámkach k oceneniu uviedol: "Byť spoločnosťou, kde sa ľuďom dobre pracuje, je jedným z našich kľúčových pilierov, a to vedľa vysokého štandardu poskytovaných služieb a rastu zisku. Som rád, že sme sa v priebehu roku 2015 dokázali posunúť medzi Top40, je to pre nás mimoriadny úspech. Odráža sa v ňom naše zameranie na zákaznícky servis, rozvoj zamestnancov a správnu atmosféru na pracoviskách. "

Slávnostné odovzdanie cien sa konalo v londýnskom Battersea Evolution 25. februára 2016.

David Postings uzatvára: "Existuje veľa fantastických spoločností na zozname Sunday Times Best Companies, takže môžem povedať, že sme skvelou firmou. Jednou zo základných hodnôt spoločnosti je" pracovať ako jedna rodina "a ja by som preto chcel poďakovať našim tímom za prispenie k tomuto úspechu ."Posted by on 11 marca 2016.