Financovanie začínajúcich spoločností

Financovanie začínajúcich firiem

Ste rastúci startup bez dlhej firemnej histórie? Bankové financovanie je pre vás zatiaľ kvôli striktným požiadavkám na podnikateľské úvery ťažšie dostupné? Vhodnou cestou pre získanie finančných prostriedkov môže byť faktoring. Pri posudzovaní totiž prihliadame najmä na ekonomickú stabilitu vašich zákazníkov.

Na rozdiel od bánk sa k vám neotočíme chrbtom. Naopak sme schopní poskytnúť prevádzkové financovanie i začínajúcim firmám typu startup a podporiť ich dynamický rast. S nami okrem toho môžete znížiť riziko svojho podnikania, pretože pri využití bezregresného faktoringu ste poistení proti platobnej neschopnosti odberateľov.

Kontaktujte nás

Financovanie začínajúcich spoločností

Faktoring pre startupy

Ako funguje financovanie formou faktoringu v prípade začínajúcich spoločností? Nutnou podmienkou sú zazmluvnené zákazky so zákazníkmi. Vo chvíli, keď vystavíte faktúru, kópiu pošlete nám. Do 24 hodín vám ju prefinancujeme a zašleme peniaze na váš účet.

Nezáleží na dĺžke splatnosti, ktorú si s odberateľmi nastavíte. Peniaze máte k dispozícii obratom po vystavení faktúry. Súčasne vám odpadne starosť so správou pohľadávok. Všetky faktúry urgujeme my, čo je pre začínajúce firmy bez veľkého personálneho zázemia veľký benefit. Môžete sa tak sústrediť len a iba na nové zákazky a rozvoj vášho startupu. 

Navyše vďaka faktoringu získate financovanie bez nutnosti rastu zadlženia, čo je diametrálny rozdiel oproti klasickému podnikateľskému úveru. To ocenia i vaši investori, ktorí nebudú mať obavy z rizík vyplývajúcich z dlhového zaťaženia firmy. Vďaka možnej dlhšej splatnosti navyše môžete zlepšiť vzťahy s vašimi zákazníkmi.

 

Rozumieme vašim potrebám

Financovanie začínajúcich firiem

  • Získajte vyšší objem prostriedkov než cez podnikateľský úver
  • Pri faktoringu posudzujeme najmä bonitu vašich odberateľov
  • Limity financovania porastú spolu s vašim podnikaním
  • Môžete tak bez obáv pracovať na rozvoji svojho startupu
  • Možnosť realizácie i bez dlhej histórie spoločnosti

Výhody financovania od Bibby

  • Faktoring prináša rýchle a flexibilné financovanie i pre firmy typu startup
  • Súčasťou je efektívna správa pohľadávok a ich inkaso
  • Peniaze za faktúry ihneď a pod kontrolou online 24 hodín denne
  • Informácie o solventnosti vašich zákazníkov, doma i v zahraničí
  • Možnosť zníženia podnikateľského rizika vďaka poisteniu pohľadávok

callback

Zavolajte nám 02 32 780 056

alebo