Kto sme

Bibby Financial Services je najväčšia nezávislá faktoringová spoločnosť poskytujúca prevádzkové financovanie. Na požiadavky klientov reagujeme rýchlo a flexibilne. Financovanie prispôsobujeme na mieru potrebám klienta a naše riešenie zakladáme predovšetkým na bonite odberateľov a kvalite pohľadávok. Vďaka tomu poskytujeme financovanie aj spoločnostiam, v ktorých súčasné financovanie nestačí tempu ich rastu alebo potrebujú prefinancovať dlhý výrobný cyklus. Pôsobíme v 13 krajinách, a preto vieme podnikom pomôcť so vstupom na nové trhy bez obáv z jazykových bariér a kurzových výkyvov.

Celosvetovo pôsobíme v 13 krajinách po celej Európe, Severnej Amerike a Ázii. Máme viac ako 1 300 zamestnancov a naše tímy podporujú viac než 10 000 spoločností po celom svete, pričom financujeme nového klienta každých 53 minút.

Pozrite si video a dozviete sa viac:


Čo robíme

Bez ohľadu na veľkosť vašich klientov či krajinu, v ktorej chcú uspieť. Stovkám slovenských a českých firiem, s ktorými sa banky nebavia, zabezpečujeme prevádzkové financie. Od logistiky cez strojárstvo až po veľkoobchod či služby. S nami robíte biznis ľahko, profesionálne, rýchlo a jednoducho. Radi s vami prediskutujeme situáciu vášho klienta, ponúkneme riešenie alebo poskytneme informácie, ako sa stať súčasťou našej brokerskej siete.


Sprievodca "Ako faktoring funguje"

Zaujíma vás, ako funguje faktoringové financovanie a čo prinesie vášmu podnikaniu? Stiahnite si nášho sprievodcu.

Stiahnuť sprievodcu


callback

Zavolajte nám 02 32 780 056

alebo