Product 17

Kto sme

Bibby Financial Services je najväčšia nezávislá factoringová spoločnosť poskytujúca prevádzkové financovanie. Na požiadavky klientov reagujeme rýchlo a flexibilne. Financovanie prispôsobujeme na mieru potrebám klienta a naše riešenie zakladáme predovšektým na bonite odberateľov a kvalite pohľadávok. Vďaka tomu poskytujeme financovanie aj spoločnostiam, ktorým súčasné financovanie nestačí tempu ich rastu alebo potrebujú prefinancovať dlhý výrobný cyklus. Pôsobíme v 13 krajinách, a preto vieme podnikom pomôcť so vstupom na nové trhy bez obáv z jazykových bariér a kurzových výkyvov.

Celosvetovo pôsobíme v 13 krajinách po celej Európe, Severnej Amerike a Ázii. Máme viac ako 1300 zamestnancov a naše tímy podporujú viac než 10.000 spoločností  po celom svete, pričom financujeme nového klienta každých 53 minút.

Pozrite si video a dozviete sa viac:


BFS Person

Čo robíme

Bez ohľadu na veľkosť vašich klientov či krajinu, v ktorej chcú uspieť. Stovkám slovenských a českých firiem, s ktorými sa banky nebavia, zabezpečujeme prevádzkové financie. Od logistiky cez strojárstvo až po veľkoobchod či služby. S nami robíte biznis ľahko - profesionálne, rýchlo a jednoducho.Radi s vami prediskutujeme situáciu vášho klienta, ponúkneme riešenie alebo poskytneme informácie ako sa stať súčasťou našej brokerskej siete.

Propagačné materiály

Stiahnite si naše propagačné materiály:

Bezregresné financovanie - pomáhame chrániť podnikanie Vašich klientov

Prevádzkové financovanie - Nečakajte večnosť, než Vám odberatelia (ne)zaplatia. Preplatíme Vaše vystavené faktúry ihneď po vystavení. Zistite si viac o Prevádzkovom financovaní.

Financovanie autodopravcov - faktúry Vašich klientov premeníme okamžite na hotovosť a môžu včas zaplatiť pohonné hmoty, mýto, daně, lísing alebo servis.

  

O Bibby v kocke - Zistite, koho financujeme, a ako aj Vy môžete podporiť svojich klientov prostredníctvom nášho prevádzkového financovania. Stručne a jednoducho "O Bibby v kocke".

  

Ponuka financovania - Všetky produkty pekne prehľadne? Zistite, čo všetko môžete Vašim klientom ponúknuť.

  

Exportné financovanie - Obchodovanie v zahraničí môže byť rovnako jednoduché ako na domácom trhu. Medzinárodný obchod máme v krvi. Predstavte svojim klientom prínosy exportného financovania od Bibby Financial Services.

 

 

Kde nás nájdete

Kontaktujte nás:

local office

Zavolajte nám

Porozprávajte sa s jedným z našich odborníkov pre oblasť financovania už dnes.

02 32 780 056

contact

Pošlite nám email

Vyplňte náš krátky dopytový formulár a my Vás budeme kontaktovať ohľadom Vašich finančných potrieb.

application form

Získajte rýchlu ponuku

Vyplňte náš krátky formulár a my Vám pripravíme a zašleme cenovú ponuku.