Kto sme

Sme faktoringová spoločnosť, súčasť silnej nadnárodnej finančnej skupiny s britskými koreňmi, ktorá poskytuje prevádzkové financovanie viac ako 10 000 malým a stredným firmám po celom svete.

Čo sa týka počtu ľudí, sme malý tím, ale veľký srdcom. Nudu v Bibby rozhodne nezažijete. Vlani sme obsadili fantastickú 33. priečku v prestížnej britskej súťaži Sunday Times o najlepšieho zamestnávateľa roka!

Zakladáme si na maximálnej pružnosti pre našich klientov, preto sa u nás nestretnete so zviazanými bankovými pravidlami. Vládne u nás inovatívny duch a neformálna atmosféra.


Čo sa našim kolegom v Bibby páči?

  • Profesijný rozvoj je u nás veľmi dôležitý - čerpáme vedomosti od skúsenejších kolegov, napríklad v rámci nadnárodného mentoringového programu alebo zahraničných stáží, a mnohí z nás sa v rámci firmy posúvajú na inú pozíciu.
  • Zmysluplná práca. Každý člen nášho tímu sa podieľa na našom spoločnom cieli - pomáhať firmám k ich rastu.
  • Pohodová atmosféra v malom tíme, kde je zábava, všetci ťaháme za jeden povraz a úspechy sú dôvodom na oslavu!
  • Bohatý systém našich benefitov vrátane týždňa dovolenky navyše, 2 sick days, narodeninového voľna alebo príspevkov na šport či kultúru.


Akí dôležití sú v Bibby ľudia?

Sme presvedčení, že skvelý klientsky servis sa nedá nariadiť formou smerníc - je to o našich ľuďoch, ktorí sú kľúčom k úspechu. Rozvoj našich zamestnancov je preto základným stavebným kameňom našej firemnej kultúry. Najlepšie to demonštruje naše interné logo známe ako "tri C". V ňom zaujímajú naši zamestnanci prvé miesto. Máme tú skúsenosť, že keď dáme dôveru a podporu našim zamestnancom, oni odovzdajú svoju starostlivosť a profesionalitu našim klientom a výsledky už prídu samy.


Koho hľadáme

Svoje CV zasielajte na libuse.zejdova@bfs.cz

Momentálne sú všetky pozície obsadené.


Zavolajte nám 02 32 780 056

nebo