Upozornenie o poskytovaní našich služieb

Vážení klienti, na základe posledných informácii a v súvislosti so šíriacim sa Coronavírusom a ochorením COVID-19 sme v záujme plynulého zabezpečenia poskytovania našich služieb časť pracovníkov našej kancelárie v Bratislave presunuli na tzv. prácu z domu (home office). Všetci zamestnanci majú zabezpečené všetky potrebné prostriedky na to, aby z domu vedeli zabezpečiť komunikáciu a poskytovanie financovania s minimálnymi obmedzeniami tak, aby sme Vás, našich klientov, ochránili pred výpadkami vo Vašom cashflow kvôli prípadným karanténnym opatreniam. Od 18.3.2020 je obmedzený vstup do budovy, v ktorej sídlime a dnu sa dostanú len zamestnanci firiem, ktoré v budove sídlia alebo vopred ohlásení návštevníci sprevádzaní zamestnancom, ktorý má vstupnú kartu. Preto Vás chceme požiadať aby ste návštevu našej kancelárie vykonali len v naozaj nutných prípadoch. Ak je návšteva nutná, je potrebné sa na nej vopred dohodnúť telefonicky. Zároveň platí, že do budovy sa za žiadnych okolností (ani v sprievode niektorého z našich kolegov) nedostanete bez ochranných prostriedkov - rúška sú povinné, odporúčame aj rukavice.

Vitajte na stránkach pre našich klientov

Našim klientom, využívajúcim portfólio služieb Bibby Financial Services, umožňujeme voľný personifikovaný vstup do on-line systému, možnosť postúpenia pohľadávok pomocou Form flow a ďalšie výhody.

Potrebujete pomoc s eClientom alebo Form Flow?

Ak odpoveď na svoju otázku nenájdete v niektorom z našich návodov obráťte sa, prosím, na svojho Client Managera, ktorý je vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 hod.