Kto sme

Bibby Financial Services je najväčšia nezávislá faktoringová spoločnosť poskytujúca prevádzkové financovanie. Na požiadavky klientov reagujeme rýchlo a flexibilne. Financovanie prispôsobujeme na mieru potrebám klienta a naše riešenia zakladáme predovšetkým na bonite odberateľov a kvalite pohľadávok. Vďaka tomu poskytujeme financovanie aj spoločnostiam, v ktorých súčasné financovanie nestačí tempu ich rastu alebo potrebujú prefinancovať dlhý výrobný cyklus. Pôsobíme v 13 krajinách, a preto vieme podnikom pomôcť so vstupom na nové trhy bez obáv z jazykových bariér a kurzových výkyvov.

Celosvetovo pôsobíme v 13 krajinách po celej Európe, Severnej Amerike a Ázii. Máme viac ako 1 300 zamestnancov a naše tímy podporujú viac než 10 000 spoločností po celom svete, pričom financujeme nového klienta každých 53 minút.

Pozrite si video a dozviete sa viac:

 


Bibby Financial Services v kocke

  • Bibby Financial Services je najväčšia nezávislá faktoringová spoločnosť poskytujúca prevádzkové financovanie.
  • Celosvetovo pôsobíme v 13 krajinách po celej Európe, Severnej Amerike a Ázii.
  • Máme viac ako 1 300 zamestnancov a naše tímy podporujú viac ako 10 000 firiem po celom svete, pričom financujeme nového klienta každých 53 minút.

Stiahnuť O Bibby v kocke

Čo robíme

Bez ohľadu na veľkosť našich klientov či krajín, v ktorých chcú uspieť, pomáhame malým a stredným podnikom rásť. Stovkám slovenských spoločností zabezpečujeme prevádzkové financovanie. Financujeme 300 rôznych odvetví. Od logistiky cez strojárstvo až po veľkoobchod či služby. S nami robíte biznis ľahko – profesionálne, rýchlo a jednoducho. 

Náš prístup

Zakladáme si na osobných vzťahoch s klientmi, čo znamená, že chceme rozumieť ich podnikaniu. Vďaka tomu môžeme prispôsobiť financovanie priamo na mieru ich súčasným i budúcim potrebám. Pomáhame veľkým i malým spoločnostiam a naši klienti sú v centre všetkého, čo robíme. Nechceme iba financovať podnikanie, my v neho veríme. 

Naši klienti potvrdzujú, že si cenia naše priateľské vzťahy a flexibilitu, ktorú do servisu vnášame. To sa odráža v našom klientskom prieskume, kde každoročne dosahujeme vynikajúce výsledky. 90 % klientov je s našimi službami spokojných. Naším cieľom je najlepší klientsky servis na faktoringovom trhu. Všetky požiadavky našich klientov riešime rýchlo a na mieru ich podnikania. A naši klienti to oceňujú.

História materskej spoločnosti

Spoločnosť založil v roku 1807 pán Johnom Bibby. Mladý John začal svoju kariéru ako obchodník a po svadbe s Mary Margaret Mellard kúpil svoju prvú loď – nazvanú Mary Bibby. V ďalších rokoch rodina Bibby svoju flotilu zväčšovala. Z pôvodných plachetníc a parníkov sa v priebehu času vypracovala až k rôznym typom vysoko-špecializovaných plavidiel. Podnikateľské aktivity rodiny Bibby sa neobmedzovali iba na podnikanie v lodnej doprave. V roku 1980 pán Derek Bibby dospel k rozhodnutiu diverzifikovať zdroje a rozdelil spoločnosť na Bibby Distribution Ltd., pôsobiacu v oblasti dopravy a logistiky, a spoločnosť Bibby Financial Services Ltd., zameranú na poskytovanie finančných služieb. Postupne pribudli ďalšie spoločnosti. V súčasnosti Bibby Line Group pôsobí vo viac ako 20 krajinách sveta, zamestnáva viac ako 4 500 ľudí, s ročným obratom presahujúcim 1,4 miliardy libier.


Zavolajte nám 02 32 780 056

nebo