KTO SME

V Bibby Financial Services poskytujeme financovanie malým a stredným podnikateľom už od roku 1982. Ako súčasť skupiny Bibby Line Group máme podporu silnej a tradičnej spoločnosti, ktorá po viac ako dve storočia podniká v oblasti finančných služieb, distribúcie, maloobchodu, lodnej dopravy a stavebníctva.

Skutočnosť, že máme spokojných zákazníkov v Európe i Ázii, a dávame prácu viac než 1 200 skúseným zamestnancom, je silným argumentom, prečo ísť do spolupráce s nami.

NAŠA HISTÓRIA

bibby liverpool 1982

1982

Bibby Line Group zakladá v Liverpoole svoju prvú faktoringovú spoločnosť.

bibby - new financial services 1985

1985

Bibby Financial Services sa mení čisto na faktoringovú spoločnosť, stále však sme 100 % dcérskou spoločnosťou Bibby Line Group.

bibby - two new office openings 2002

2002

Otvárame novú kanceláriu v poľskej Varšave.

bibby - more office openings 2006

2006

V priebehu rokov 2005 – 2006 expandujeme do Francúzska a Írska so sídlom v Lyone a Dubline.

bibby expands to eastern european market 2007

2007

Rozširujeme pole pôsobnosti o východoeurópske trhy, konkrétne o Českú republiku a Slovensko.

bibby - new premises and acquisitions 2008

2008

V nemeckom Düsseldorfe otvárame novú kanceláriu. Súbežne s tým sa rozrastáme o nové priestory a akvizície.

bibby opens in Singapore 2012

2012

Bibby Financial Services rozširuje svoju prítomnosť o Singapur.

bibby opens in wales 2017

2017

Okrem založenia nových pobočiek vo Walese Bibby Financial Services spustil službu Stock Finance.

bibby opens in belgium 2018

2018

Najnovší prírastok do našej globálnej spoločnosti je srdce Európskej únie: Belgicko.

bibby becomes £1bn global business 2019

2019

Dnes sme miliardový (GBP) globálny podnik s vyše 20 pobočkami v 10 krajinách v rámci Európy a Ázie s vyše 12 000 spokojnými zákazníkmi.

Veríme vám aj vášmu podnikaniu

V Bibby Financial Services sa stále cítime byť rodinnou firmou a zakladáme si na dobrých vzťahoch. Nielen medzi zamestnancami, ale predovšetkým s našimi zákazníkmi. Veríme vášmu podnikaniu, ktorému pomôžeme dať rastový impulz, a nenecháme vás na holičkách ani v zlých časoch. Práca vo financiách je vo veľkej miere o dôvere, na ktorej si zakladáme.

Pozrite si krátke video, ktoré vystihuje náš záväzok k vášmu podnikaniu.

GLOBÁLNA SPOLOČNOSŤ

Pôsobíme vo viac než 10 krajinách, najmä v Európe a Ázii.

Hlavou i srdcom sme stále rodinný podnik so zázemím medzinárodnej spoločnosti.

Sme dôveryhodným, silným a nezávislým partnerom v oblasti poskytovania finančných služieb tej najvyššej úrovne. To potvrdzuje 12 000 spokojných klientov po celom svete, pôsobiacich v najrôznejších odvetviach. Od priemyslu, cez stavebníctvo, logistiku až po veľkoobchod.

Staráme sa o ročný obrat našich klientov vo výške 10,1 miliárd GBP a sme tak najväčšou britskou nezávislou faktoringovou spoločnosťou.
 • Europe
  • Belgicko

   Belgicko

   Naše kancelárie v Belgicku boli otvorené v roku 2018. Zodpovedajú miestnemu dopytu medzi podnikmi vyžadujúcimi perfektné nezávislé finančné riešenie.

   • špecializujeme sa na pomoc podnikom v mnohých odvetviach: od veľkoobchodu cez výrobu, dopravu, personalistiku až po export
   • naše finančné riešenia zahŕňajú faktoring, správu a poistenie pohľadávok
   • máme jedinečný prehľad o obchodných procesoch v Belgicku aj na medzinárodných trhoch
   • produkty a služby, ktoré ponúkame, sú prispôsobené individuálnym potrebám našich zákazníkov
   • naše lokálne tímy úzko komunikujú s klientmi, aby pochopili ich finančné potreby a tým potom ušili ponuku financovania presne na mieru
   • náš systém pre správu online 24/7 znamená, že máte prístup k svojmu účtu, kedykoľvek potrebujete
   Kontakt
  • Slovensko

   Slovensko

   Bez ohľadu na veľkosť našich klientov alebo krajín, v ktorých chcú uspieť, pomáhame rásť malým a stredným podnikom.

   • prevádzkové financovanie poskytujeme stovkám slovenských spoločností
   • s nami je podnikanie ľahké – profesionálne, rýchle a bezpečné
   • poskytujeme bezregresný faktoring, regresný faktoring, skrytý faktoring a štruktúrované financovanie
   • podporujeme mnoho priemyselných odvetví vrátane nákladnej dopravy a logistiky, exportu, personálnych agentúr, potravinárstva, obchodných služieb, start-upov, strojárstva a veľkoobchodu
   Kontakt
  • Veľká Británia

   Veľká Británia

   Vo Veľkej Británii máme za sebou vyše 35 rokov skúseností v oblasti financovania malých a stredných firiem. Na miestnom trhu sme jedným z popredných nezávislých partnerov v tomto odbore.

   • v roku 2019 sme už ôsmykrát získali ocenenie za vedúceho zamestnávateľa v ankete The Sunday Times 100 Best Companies to work for
   • nájdete nás na 18 miestach v celej Veľkej Británii
   • od našich zákazníkov sme získali TrustPilot 9,5 bodu, čo sa rovná piatim hviezdičkám a „vynikajúcej“ klasifikácii
   • sme členmi UK Finance a Financial and Leasing Association
   • máme uzatvorené partnerstvá s poprednými organizáciami, ako sú British Chambers of Commerce, Confederation of British Industry, Institute of Export & International Trade a the British Exporters Association
   Kontakt
  Asia
  • Singapur

   Singapur

   Spoločnosť Bibby Financial Services (Singapore) Pte Ltd., založená v roku 2012, je pobočkou skupiny Bibby Financial Services Group.

   • Aj tu sa o klientov stará tím profesionálnych finančných špecialistov, ktorí komplexne riešia ich cash flow
   • poskytujeme služby v oblasti faktoringu a správy pohľadávok pre podniky v rámci odvetví vrátane zaistenia pracovných síl, obchodných služieb, stavebníctva, výroby, logistiky a dopravy, veľkoobchodu, námornej dopravy a offshore a start-upom
   • sme členom the Loan Insurance Scheme, čo je garancia pomoci malým a stredným podnikom v poskytovaní faktoringových služieb presne na mieru
   Kontakt

V čo veríme

Riešenia navrhnuté pre našich klientov

Riešenia navrhnuté pre našich klientov

Podporujeme podniky vo všetkých priemyselných odvetviach a poskytujeme inovatívne riešenia financovania šité presne na mieru ich potrebám. Pomáhame v oblasti posilnenia cash flow, s nákupom nových zariadení, domácou i zahraničnou expanziou, manažmentom vstupov a výroby, refinancovaním, reštrukturalizáciou spoločností, či s fúziami a akvizíciami.

Budovanie silných vzťahov

Budovanie silných vzťahov

Zakladáme si na dobrých vzťahoch, každý prípad je pre nás jedinečný, čo sa odráža na spokojnosti klientov. Tá dosahuje 94 %, pričom v hodnotení lojality sa pýšime známkou NPS +82. Klienti na Bibby Financial Services oceňujú najmä široké znalosti trhu získané v priebehu dlhoročnej medzinárodnej pôsobnosti.

Vysoko personalizovaná služba

Vysoko personalizovaná služba

V Bibby Financial Services kladieme dôraz na detailné pochopenie podnikania našich klientov. Len tak môžeme konkrétnu podobu financovania prispôsobiť súčasným i budúcim potrebám vášho podnikania.

Neponúkame univerzálny produkt, pretože vieme, že jeden kabát nesadne každému. Každý klient je pre nás unikátny a pristupujeme k nemu individuálne. Výsledná ponuka financovania tak rešpektuje vašu aktuálnu situáciu a meniace sa trhové podmienky.

Podpora, keď ju potrebujete

Podpora vo chvíli, keď ju potrebujete

Či už ste začínajúci startup alebo zabehnutá spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, sme pripravení ponúknuť vám odbornú podporu. Postará sa o vás skúsený tím špecialistov Bibby Financial Services.

Vďaka nášmu online systému máte 24/7 prehľad o svojich pohľadávkach. Navyše u nás faktúry postupujete elektronicky, ušetríte si kopu papierovania a času, ktorý môžete venovať rozvoju podnikania alebo svojim blízkym.

Zavolajte nám 02 32 780 056

nebo