Autodoprava a logistika

Autodoprava a logistika

V SR sme financovali už stovky autodopravcov a rozumieme špecifikám tohto odvetvia. Vaše faktúry premeníme na hotovosť okamžite a Vy môžete zaplatiť pohonné hmoty, mýto, dane, lízing, servis alebo mzdy. Ide o jednoduché preplácanie faktúr bez zbytočnej administratívy.

Viac...

Export

Export

Nebojte sa nových trhov, jazykových bariér ani kurzových rozdielov. Prefinancujeme Vaše nové zákazky, minimalizujeme exportné riziká a dáme Vám neoceniteľné rady o solventnosti Vašich obchodných partnerov - pri domácej i zahraničnej expanzii.

Viac...

Personálne agentúry

Personálne agentúry

Potrebujete finančné prostriedky na výplaty umiestnených zamestnancov a prevádzku spoločnosti? BFS Vám poskytne potrebné financie a Vy sa môžete sústrediť na nábor cenných zamestnancov.

Viac...

Potravinárstvo

Potravinárstvo

Chýbajú Vám finančné prostriedky na nákup surovín potrebných na výrobu alebo pre zaistenie dostatočných skladových zásob? Prefinancuje Vaše faktúry do výšky 90% do 24 hodín.

Viac...

Služby pre firmy

Služby pre spoločnosti

Zaplaťte včas svojim zamestnancom výplaty a získajte dodatočné prostriedky na prevádzku. Prípadne budete môcť prijať nové zákazky a zamestnancov. Záleží len na vás.

Viac...

Start-up

Start-up

Ste začínajúci start-up so zazmluvnenými zákazkami, ale bez podnikateľskej histórie? Poskytneme prevádzkové financie i začínajúcich firme a podporíme Váš dynamický rast. Navyše možnosť zníženia podnikateľského rizika prostredníctvom poistenia pohľadávok.

Viac...

Strojarstvo

Strojárstvo

Sme si vedomí tlakov na cash-flow a čas v spracovateľskom priemysle. Od objednávky cez nákup materiálu až po výrobu. Vaša hotovosť je často silne viazaná na sklade, v surovinách alebo v dodávateľskom reťazci. Naše flexibilné finančné produkty boli vyvinuté, aby vám poskytli pomoc v týchto situáciách.

Viac...

Veľkoobchod

Veľkoobchod a veľkosklad

Dodávate svojim odberateľom tovar s dlhou dobou splatnosti? Chýbajú Vám finančné prostriedky na nákup skladových zásob? Prefinancujeme Vaše faktúry do výšky 90% do 24 hodín. Môžete navýšiť svoje skladové zásoby a využiť ich k zvýšeniu predaja.

Viac...


Zavolajte nám 02 32 780 056

nebo