Autodoprava a logistika

Autodoprava a logistika

Prevádzkujete autodopravu a potrebujete zaplatiť svojim vodičom, za pohonné hmoty alebo lízing? Využite rýchle a jednoduché prefinancovanie faktúr od Bibby.

Viac

Export

Export

Expanzia do zahraničia nikdy nebola jednoduchšia. Obratom prefinancujeme vaše faktúry a zároveň poistíme proti platobnej neschopnosti zahraničného partnera.

Viac

Personálne agentúry

Personálne agentúry

Prevádzkujete personálnu agentúru a chcete zlepšiť finančnú kondíciu vašej firmy? Vďaka faktoringu získate peniaze na mzdy svojich zamestnancov do 24 hodín.

Viac

Potravinárstvo

Potravinárstvo

Podnikáte v potravinárstve a potrebujete financovanie na nákup surovín, platy zamestnancov či firemnú expanziu? S faktoringom prefinancujete faktúry do 24 hodín.

Viac

Služby pre firmy

Služby pre spoločnosti

Podnikáte v službách a radi by ste zlepšili firemný cash flow? Vďaka faktoringu prefinancujete vystavené faktúry obratom bez zbytočného papierovania.

Viac

Start-up

Start-up

Ste začínajúca firma a potrebujete peniaze na ďalší rozvoj? Naštartujte svoje podnikanie s využitím faktoringu, dostupnej formy financovania pre mladé firmy.

Viac

Strojarstvo

Strojárstvo

Podnikáte v strojárstve a trápi vás dlhá splatnosť faktúr? Vďaka faktoringu už nemusí. Obratom nakúpite vstupy do výroby alebo skladové zásoby.

Viac

Veľkoobchod

Veľkoobchod a distribúcia

Prevádzkujete veľkoobchod a potrebujete finančné prostriedky na posilnenie sily vašej distribúcie? Zlepšite si cash flow vďaka faktoringu.

Viac


Zavolajte nám 02 32 780 056

nebo