Možnosti financovania

Prispôsobujeme naše riešenie tak, aby vyhovovalo vašim obchodným potrebám. Tu je niekoľko služieb, ktorými vám pomáhame chrániť a rozvíjať vaše podnikanie.

Financovanie autodopravy

Financovanie autodopravy

Prevádzkujete autodopravu a potrebujete zaplatiť svojim vodičom, za pohonné hmoty alebo lízing? Využite rýchle a jednoduché prefinancovanie faktúr od Bibby.

Financovanie výroby

Financovanie výroby

Podnikáte v strojárstve a trápi vás dlhá splatnosť faktúr? Vďaka faktoringu už nemusí. Obratom nakúpite vstupy do výroby alebo skladové zásoby.

Financovanie veľkoobchodu

Financovanie veľkoobchodu

Prevádzkujete veľkoobchod a potrebujete finančné prostriedky na posilnenie sily vašej distribúcie? Zlepšite si cash flow vďaka faktoringu a naštartujte svoje podnikanie.

Financovanie exportu

Financovanie exportu

Expanzia do zahraničia nikdy nebola jednoduchšia. Obratom prefinancujeme vaše faktúry a zároveň poistíme proti platobnej neschopnosti zahraničného partnera.

Financování personálních agentur

Financovanie personálnych agentúr

Prevádzkujete personálnu agentúru a chcete zlepšiť finančnú kondíciu vašej firmy? Vďaka faktoringu získate peniaze na mzdy svojich zamestnancov do 24 hodín.

Financovanie potravinárstva

Financovanie potravinárstva

Podnikáte v potravinárstve a potrebujete financovať nákup surovín do výroby alebo posilniť svoje skladové zásoby? Nemusíte podstupovať zdĺhavú žiadosť v banke o podnikateľský úver, s faktoringom budete mať dostatok kapitálu pre vaše potreby.

Financovanie startupov

Financovanie startupov

Ste začínajúca firma a potrebujete peniaze na ďalší rozvoj? Máte pravidelných odberateľov? Naštartujte svoje podnikanie s využitím faktoringu, dostupnej formy financovania pre mladé firmy.

2 jednoduché spôsoby, ako sa s nami spojiť

alt text

Zavolajte nám ešte dnes

Zavolať
alt text

Požiadajte o spätné zavolanie

Vyplniť formulár

Rozhýbte svoj cash flow ešte dnes a zavolajte na 02 32 780 056